سایت جامع فرهنگیان و آموزش و پرورش

صدور مجوز خروج از کشور دانش‌آموزان مشمول سربازی «اینترنتی» شد

5/5 - (1 امتیاز)

جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی از صدور اینترنتی مجوز خروج از کشور برای دانش آموزانی که درسن مشمولیت دارای معافیت تحصیلی هستند، خبر داد.

به گزارش فرهنگیون به نقل از ایسنا، سردار رحمان علیدوست در این باره اظهار کرد: در راستای هوشمندسازی روند رسیدگی به درخواست مشمولان و کاهش مراجعات حضوری، با تلاش های صورت گرفته امکان صدور اینترنتی مجوز خروج از کشور برای دانش آموزان دارای معافیت تحصیلی فراهم شده است.

وی افزود: دانش آموزان مشمول دارای معافیت تحصیلی در سقف مجاز سنوات تحصیلی می توانند به صورت اینترنتی برای دریافت مجوز خروج از کشوراقدام کنند.

جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا بیان کرد: مشمولان دانش آموز دارای معافیت تحصیلی که در سنوات مجاز تحصیلی می باشند، برای ثبت درخواست خروج از کشور خود می بایست به سامانه خروج از کشور وظیفه عمومی به نشانی services.epolice.ir مراجعه کنند.

سردار علیدوست گفت: با بررسی از طریق سامانه هوشمند شرایط اولیه دانش آموزان برای بهره مندی از مجوز خروج از کشور، درخواست مشمول به مرحله واریز ودیعه ارسال شده و پس ازپرداخت اینترنتی ودیعه توسط مشمول ،مجوز خروج از کشور توسط سازمان وظیفه عمومی ناجابدون نیاز به مراجعه حضوری دانش آموز به صورت اینترنتی صادر می شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.